Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 04:41

Меню сайту
Категорії розділу
Фінансова звітність [62]
Вакансії [0]
Доступ до публічної інформації [5]
Звіт директора [7]
Рекомендуємо
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 451
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Публічна інформація » Звіт директора

Звіт директора

Звіт директора Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості

1.1 Нормативно-правові акти у сфері забезпечення діяльності позашкільного закладу

Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості Ставищенської районної ради Київської області в 2016/2017 н.р. спрямовував свою діяльность на навчально-виховну, інформаційно-методичну та організаційно-масову роботу.

Державну політику у сфері позашкільної освіти, її правові, соціально-економічні, а також організаційні, освітні та виховні засади визначає низка нормативно-правових актів. Колектив Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості творчості в своїй повсякденній діяльності керується наступними документами:

  • Конституція України;
  • Закон України «Про освіту»;
  • Закон України «Про охорону дитинства»;
  • Закон України «Про позашкільну освіту»;
  • Закон України «Про загальну середню освіту»;
  • Національна стратегія розвитку на 2012-2020 роки;
  • Національна доктрина розвитку освіти;
  • Національною програмою виховання дітей та учнівської молоді

Постанови Кабінету Міністрів України:

  • Положення про позашкільний навчальний заклад;
  • Концепція позашкільної освіти та виховання;
  • Перелік типів позашкільних навчальних закладів;
  • Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді
  • Концепція сімейного виховання в системі освіти України «Щаслива родина» на 2012-2021 роки

Накази Міністерства освіти і науки України:

  • Положення про порядок організації індивідуальної та групової роботи в позашкільних навчальних закладах;
  • Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників України;
  • Про затвердження Типових навчальних планів для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи МОНМС України;
  • Про порядок видачі випускникам навчальних закладів свідоцтв про позашкільну освіту.
  • Кодекс Законів про Працю України;

- Інструкція про ведення трудових книжок.

- Інструкція про ведення ділової документації у позашкільному навчальному закладі.

- Програма розвитку освіти Київщини на 2016-2018рр.

- Програма розвитку позашкільної освіти Ставищенщини на 2016-2018 рр.

- Статут Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості;

- План роботи закладу;

- Навчальний план роботи на 2016/2017 навчальний рік;

- Правила внутрішнього трудового розпорядку;

1.2. Навчально-виховна діяльність

Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості Ставищенської районної ради Київської області – комплексний позашкільний навчальний заклад, мережа гуртків якого збережена при постійному збільшенні направлень роботи гуртків позашкільної освіти. Гуртки навчального закладу 100 % є бюджетними.

Ставищенський РЦДЮТ реалізує завдання позашкільної освіти за такими напрямами:

  • художньо-естетичний – 13 гуртків, 23 груп, 400 дітей,
  • науково-технічний – 6 гуртків, 9 груп, 145 дітей,
  • гуманітарний – 2 гуртки, 4 групи, 65 дітей,
  • еколого-натуралістичний – 1 гурток, 1 група, 15 дітей,
  • туристсько-краєзнавчий – 2 гуртків, 2 груп, 40 дітей,
  • соціально-реабілітаційний – 1 гурток, 1 група, 20 дітей.

В 25 гуртках навчалися діти молодшого віку – 145, середнього – 415 , старшого – 120. З них міських – 420 дітей, сільських – 265.

З метою більшого охоплення дітей та підлітків позашкільною освітою, надання зручності для відвідування гуртків дітям з віддалених сіл району, навчальні заняття гуртків за Договорами між Ставищенським районним центром дитячої та юнацької творчості та навчальними закладами (наказ від 01.09.2016 № 51 ) проводяться на базах навчальних закладів .

В зоні особливої уваги педагогів Центру творчості – залучення до гурткової роботи дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з багатодітних родин.

На основі щорічного аналізу, запитів батьків та інтересів учнів, тенденції розвитку сучасного освітнього простору, в 2016/2017 навчальному році оновлювалася і розширювалася мережа гуртків навчального закладу. Почали працювати нові гуртки: « Оркестр духових інструментів», «Юна леді» , «Хореографічний», «Кольорова гама»,

Протягом року здійснювався комплекс заходів, спрямованих на пошук, навчання і розвиток обдарованих дітей, а також створення умов для їхнього творчого самозростання. Спостерігається позитивна динаміка в підготовці обдарованих дітей до обласних та Всеукраїнських масових заходів з дітьми та учнівською молоддю. Близько 500 вихованців Центру взяли участь в 32 обласних масових заходах по 6 напрямах позашкільної освіти: науково-технічному, художньо-естетичному, еколого-натуралістичному, туристсько-краєзнавчому, військово-патріотичному, гуманітарному. Аналіз кількісних та якісних показників щодо участі вихованців в обласних та Всеукраїнських масових заходах показав зростання результативності.

Аналіз кількісних та якісних показників щодо участі вихованців в обласних та Всеукраїнських масових заходах показав зростання результативності.

Роботи переможців відповідають тематиці конкурсів, вдало продумані, змістовні, мають композиційну цілісність, вирізняються творчим підходом, оригінальністю та естетичним виглядом. З року в рік зростає рівень виконання робіт гуртків художньо-естетичного напряму, які працюють на базі закладу.

1.3 Кадрове забезпечення

Достатньо ефективною була кадрова політика. На початок 2016/2017 навчального року заклад був оптимально укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Навчально-виховний процес здійснювали 24 педагоги: 13 основних працівників та 11 педагогів-сумісників.

Освітньо-кваліфікаційний рівень адміністративного та методичного персоналу високий: серед 3 осіб управлінського складу працівників закладу всі мають вищу освіту.

У складі основного педагогічного колективу працюють як наставники - позашкільники, так і перспективна, творча молодь.

1.4. Аналіз методичної роботи

Методична робота Ставищенського РЦДЮТ була спрямована на виконання основної проблеми навчально-виховної діяльності: «Формування системи цінностей громадянина України шляхом якісної позашкільної освіти» та вирішення науково-методичних завдань:

  • здійснення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в закладі, розробка навчально-методичних рекомендацій;
  • впровадження новітніх освітніх технологій навчання в роботу позашкільного навчального закладу; модернізація методик навчання на засадах особистісно-орієнтованого, компетентнісного, діяльнісного підходів;
  • підвищення кваліфікації педагогічних кадрів з метою формування педагога з високим рівнем професіоналізму, методичної і загальної культури, інноваційним творчим стилем мислення.
  • забезпечення участі та результативності педагогічних працівників у професійних конкурсах.

2016/2017 навчальний рік став організаційним в питанні реалізації проектів Програми розвитку «Ставищенський РЦДЮТ в інноваційному поступі суспільства: 2016/2018 р.р.»: «Досвічений педагог» (кер. Головатюк І.Я.), «Виховна робота» (кер. Дишлюк Л.В.), «Учнівське самоврядування» (кер. Міщенко Н.М.), «Імідж та комфорт» (кер. Будакова Н.А.).Метою програми є формування інноваційного освітнього простору системи позашкільної освіти Ставищенського району, створення умов для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку дітей та учнівської молоді, модернізація навчально-виховного процесу в закладі.

У 2016/2017 навчальному році завершено роботу з реалізації науково-методичної проблеми «Формування системи цінностей громадянина України шляхом якісної позашкільної освіти». Протягом трьох років роботи над проблемою проведено понад 30 методичних заходів для педагогічних працівників з даної проблеми, над якою працювали: методична рада, педагогічна рада, методичне об’єднання керівників гуртків, психолого-педагогічний семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів ЗНЗ району.

Діяльність методичної ради закладу скерована на підвищення науково-методичного рівня і розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу, сприяння впровадженню у навчально-виховний процес нових педагогічних технологій, що забезпечують розвиток особистості вихованців.

У минулому навчальному році методичною радою розглянуто і схвалено методичні матеріали педагогічних працівників закладу:

- навчальні програми гуртків: «Образотворче мистецтво» (початковий рівень навчання) - укладач Козак Л.Л.; «Студія краси» (основний, вищий рівні навчання) - автор Колісник С.А.;«Комп’ютерна графіка і мультимедіа» (основний, вищий рівні навчання) - автор Колісник С.А.; «Юна леді» (початковий рівень навчання) - укладач Братчик Т.І.; «Арт-майстерня» (вищий рівень навчання) - укладач Заболотня Л.П.; «Фантазія і природа» (вищий рівень навчання) – автор Кулібаба Т.А.;

- науково-методичні розробки, які подавалися для участі у фахових конкурсах з різних напрямків позашкільної освіти: «Навчальна програма театру ляльок», «Сценарій вистави тіньового театру «Історія намистинки» (автор Заболотня Л.П.), «Сценарій театралізованого свята Масляної (автор Даниленко Ю.С.),навчально-методичний посібник «Гурток як форма професійного самовизначення старшокласників», «Методичні рекомендації «Нетрадиційне заняття на гуртку як умова розвитку пізнавальних інтересів вихованців» (автор Колісник С.А.), «Навчальна програма гуртка «Паперопластика» (автор Кулібаба Т.А.).

У 2016/2017 навчальному році пройшли експертизу науково-методичної ради КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» методичні матеріали педагогічного досвіду, які схвалено і занесено до Анотованого каталогу обласної виставки «Освіта Київщини: творчі здобутки, перспективні педагогічні ідеї та технології» та представлено на обласній виставці «Освіта Київщини»: навчальна програма «Паперопластика», керівник Кулібаба Т.А. (схвалено НМР КВНЗ КОР «Академiя неперервної освiти», протокол №2 від 02.02.2017р.), навчальна програма «Комп’ютерна графіка і мультимедіа», навчальна програма «Студія краси», керівник Колісник С.А. (схвалено НМР КВНЗ КОР «Академiя неперервної освiти», протокол №3 від 30.03.2017р.).

Належна увага в 2016/2017 навчальному році приділялась роботі педагогічної ради, на засіданнях якої розглядалися актуальні питання розвитку позашкільної освіти, організації навчально-виховного процесу гуртків.

Згідно з річним планом роботи в рамках діяльності методичного кабінету протягом року функціонувало методичне об’єднання керівників гуртків (керівник: керівник гуртка-методист Колісник С.А.) з метою поліпшення науково-теоретичної, методичної та практичної підготовки керівників гуртків.

Вибір педагогами пріоритетних форм підвищення кваліфікації та самоосвіти визначається переважно курсами підвищення кваліфікації. У рамках атестації протягом 2016/2017 навчального року курсами підвищення кваліфікації охоплено 6 педагогів закладу, 2 педагоги пройшли підвищення кваліфікації в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» , 2 педагоги – в ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». За дистанційною формою навчання навчався на курсах підвищення фахової кваліфікації 1 педагог. Сучасною перспективною формою підвищення кваліфікації та педагогічної майстерності для педагогічних працівників є обласні професійні об'єднання на базі навчальних закладів Київщини. Навчався на курсах підвищення кваліфікації на базі ООЗО Фастівської школи народної майстерності 1 педагог.

Атестація педагогічних працівників проводиться згідно з чинними нормативно-правовими документами. Методичним кабінетом здійснюється організаційно-методичний супровід атестації педагогів розроблено методичні рекомендації, забезпечено роботу консультаційного пункту, проведено інструктивно-методичні наради, здійснено оцінку діяльності педагогічних працівників, які атестуються

Відповідно до змісту науково-методичної роботи з педагогічними кадрами методичний кабінет здійснює розвиток їх професійної компетентності шляхом залучення до участі в обласних та Всеукраїнських науково-методичних заходах, що проводилися РМК відділу освіти Ставищенської РДА, КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та НЕНЦ. Активізувалася робота щодо пошуку, виявлення та підтримки творчо працюючих педагогів закладу. Варто відзначити зростання результативності педагогів в професійних і фахових конкурсах в 2016/2017 навчальному році. Педагоги взяли участь у 5 професійних конкурсах обласного рівня та вибороли призові місця. Слід відзначити Заболотню Л.П. (І місце) та Даниленко Ю.С. (ІІІ місце) переможців обласного конкурсу віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти; обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти.

В 2016/2017 навчальному році було відзначено почесною грамотою з нагоди святкування Дня селища Ставище керівника гуртка Лозінську Марину Леонідівну за професійні досягнення та вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти району.

1.5 Організаційно-масова робота

Виховна робота у Ставищенському районному центрі дитячої та юнацької творчості (культорганізатори Дишлюк Л.В., Даниленко Ю.С.) здійснюється за програмою «Моє завтра починається сьогодні» і реалізується за напрямами: туристсько-краєзнавчим «Стежками рідного краю»; національно-патріотичним «Ми – українці!»; профорієнтаційним «Крокуємо у майбутнє»; морально-етичним «Перлини духовності»; інтелектуальним «Хочу все знати!»; превентивним «Твоє життя – твій вибір»; родинно-сімейним «Домашнє вогнище родинне – оселя наша і сім’я»; екологічним «Земля квітучої краси»; художньо-естетичним «Світ моїх захоплень»; оздоровчим «В здоровому тілі – здоровий дух». В рамках програми протягом року для вихованців ЦДЮТ був проведений 21 захід. Традиційними стали ігрові марафони, масові заходи: «Посвята в гуртківці», до Дня гідності та свободи, «Повір у себе» (до дня людей з обмеженими можливостями), новорічні свята, командні чемпіонати з інтелектуальних ігор, свято Масляної, свято Весни, творчий звіт гуртківців «Свято в місті майстрів».

Виховна робота (методист Міщенко Н.М.) в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району організовується згідно Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, виховних програм навчальних закладів, класних колективів та програм і проектів роботи з батьківською громадськістю.

Протягом нинішнього навчального року проведено 4 засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району і виїзний семінар «Громадсько активні школи – агенти суспільних змін» на базі Ставищенського НВК № 1.

У нинішньому навчальному році у рамках діяльності Районної асоціації дитячих організацій Ставищенщини «Крона» по п’яти напрямках («Почни з себе», «Ерудит», «Світ захоплень», «Краєзнавець», «Перші старти») було проведено 7 виховних справ.

Представники органів районного учнівського самоврядування взяли участь в обласних зборах лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді, в роботі Обласної ради дітей Київщини, в дні учнівського та студентського самоврядування «Самоврядування – крок до державотворення» у Київській обласній державній адміністрації та Київській обласній раді (14.12.2016р.).

Учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів протягом року були активними учасниками та переможцями більше 20 районних, обласних та Всеукраїнських творчих конкурсів. Найактивнішими учасниками цих заходів стали колективи Ставищенського НВК № 1, Бесідського НВК, Гостромогильського НВК, Торчицького НВК та Красилівського НВК: обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» - ІІІ місце – Манєєва Таміла, учениця Торчицького НВК, керівник Мекеда Т.В.; обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» – ІІ місце – творча група Ставищенського НВК №2, керівник Шпуляр Л.М.; обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка» – І місце – творча група Бесідського НВК, керівник Стеценко В.М., та творча група Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Гривас М.П.

Діти та педагоги Ставищенщини не стояли осторонь обласних та Всеукраїнських акцій: підтримали обласні акції «Подарунки дітям АТО до дня Святого Миколая», Всеукраїнську громадську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою», ХІІ Всеукраїнську благодійну акцію Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що пройшла під гаслом: «Хочу бачити життя», зібравши 8630 грн.

1.6 Висвітлювання діяльності позашкільного навчального закладу:

З метою зростання позитивного іміджу Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості діяльність, досягнення позашкільного навчального закладу відображаються на сторінках районної газети « Сільські обрії », у передачах районного телебачення ТРК « Грант», на веб-сайтах Ставищенського районного ЦДЮТ, відділу освіти Ставищенської районної держадміністрації , КЗ ЦТДЮКиївщини. У навчальному закладі оформлені та щорічно поповнюються книги « Миттєвості творчості року »; на веб-сайті закладу у розділі « Сузір'я талантів» виставляються фотографії та перемоги вихованців та керівників гуртків; ведеться банк даних результативності учасників навчально-виховного процесу у поточному навчальному році .

1.7 Охорона праці та техніки безпеки

Відповідно до Закону України «Про охорону праці» в Центрі приділяється належна увага створенню безпечних умов праці та навчання учасників навчально-виховного процесу. Упродовж 2016/2017 навчального року в навчальному закладі забезпечувалося дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, санітарії та гігієни. За звітний період у закладі не зареєстровано випадків дитячого травматизму. Усі навчальні кабінети закладу укомплектовані необхідним обладнанням, інструментами, матеріалами, реквізитом та меблями для проведення гурткових занять відповідно до навчальних програм та профілю гуртків.

Протягом навчального року систематично та організовано проводилася робота по охороні та збереженні здоров’я гуртківців та педагогів під час проведення навчальних занять, виховних заходів, екскурсій, поїздок на районні та обласні масові заходи. Постійно здійснювалася перевірка організації адміністративного контролю за якістю проведення навчання та інструктажів з техніки безпеки, дотримання встановленого режиму праці й відпочинку, трудової дисципліни, систематично заслуховуються звіти про виконання угоди, наказів, інструкцій із техніки безпеки на засіданні педагогічної ради або профспілкового комітету.

У задовільному стані знаходяться електрообладнання, електрощитова, система пожежегасіння, яка складається з вогнегасників ( 3 штуки; пожежний щит); тепломережа.

1.8 Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу:

Центр дитячої та юнацької творчості розміщується в двоповерховій будівлі, на першому поверсі. Для організації навчально-виховного процесу у закладі обладнано 6 кабінетів, технічна майстерня , актова зала. В коридорі навчального закладу організовано постійнодіючу виставку, де представлені творчі роботи вихованців .

Навчальні кабінети оформлені відповідно до вимог, мають відповідне технічне обладнання та інструментарій, наочні стенди, меблі, які відповідають кількості та віку вихованців. Роботою кожного кабінету керує відповідальний, якого призначено наказом директора. Велика увага приділяється наявності кімнатних квітів, збереженню меблів, дотриманню санітарно – гігієнічних норм та естетичному оформленню. На вхідних дверях кожного кабінету є відповідні таблички з назвою гуртків, розкладом роботи. Робочі місця членів адміністрації комп’ютеризовані. Майже всі учасники навчально-виховного процесу мають доступ до мережі Інтернету. У закладі наявна вся будівельна та технічна документація. Певна увага приділялась зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу, ремонту навчальних кабінетів та поповненню їх обладнанням.

Згідно «Положення про позашкільні заклади», розділу «Фінансово-господарська діяльність» , додатковими джерелами формування коштів Центру творчості є:

  • Кошти, отримані за надання послуг відповідно до переліку, затвердженого в установленому законодавством порядку;
  • Кошти від здачі в оренду приміщень, обладнання та іншого майна;
  • Кошти гуманітарної допомоги;
  • Добровільні грошові внески, матеріальні цінності підприємств, установ, організацій та окремих громадян, іноземних, юридичних та фізичних осіб;
  • Дотації органів державної і місцевої влади;
  • Інші надходження.

Враховуючи вказане вище, за рахунок додаткових коштів у 2016-2017 н.р. у закладі значно поповнилась матеріальна база

  • підтримку у створенні належних умов для навчання вихованців надають батьківська громадськість та спонсори. Як результат співпраці з батьківською громадськістю та спонсорами для зміцнення матеріальної бази закладу залучено матеріальних надходжень на загальну суму 39 032 грн.

Шановні батьки ! Адміністрація ЦДЮТ звертається до Вас зі словами вдячності за розуміння і підтримку з усіх питань, особливо з питань матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу. Дякуємо за допомогу у вигляді благодійних внесків, наданої спонсорської та гуманітарної допомоги, допомогу у пошитті костюмів, участі у заходах. Маємо надію, що завдяки Вашій підтримці та співпраці з нами Центр творчості і надалі буде розвиватись і покращувати умови для комфортного і цікавого перебування Ваших дітей у його стінах.

1.9 Основні проблеми та недоліки

Незважаючи на позитивну динаміку функціонування закладу, в діяльності Ставищенського РЦДЮТ наявні недоліки, які негативно позначаються на розвитку позашкільної освіти району.

Ще низьким залишаються показник охоплення позашкільною роботою учнів сільських загальноосвітніх шкіл району. Існує проблема відсутності кваліфікованих керівників вокального та театрального гуртків

Посиленої уваги потребує проблема стану організації навчально-виховного процесу на гуртках вищого рівня навчання.

Недостатня робота по активізації діяльності про присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» творчим колективам, що мають високі результати діяльності.

Випускникам закладу щороку видаються свідоцтва про позашкільну освіту за певним напрямом діяльності. У 2016/2017 навчальному році було видано 12 свідоцтв про позашкільну освіту, що є невисоким показником.

З метою створення позитивного іміджу закладу необхідно:

  • систематизувати та підготувати матеріали для присвоєння звання «Зразковий художній колектив» кращим дитячим колективам закладу;
  • створити банк даних вихованців, які продовжили навчання у ВНЗ за профілем позашкільного навчального закладу;
  • активізувати учнівське та батьківського самоврядування:

Разом з цим існує низька проблем, які необхідно вирішити для підвищення результативності навчально-виховного процесу та іміджу закладу позашкільної освіти в селищі:

  • В аварійному стані знаходиться зовнішня стіна будівлі закладу,  вхід в підвальне приміщення , що становить загрозу здоров'ю та життю дітей та працівників.
  • Застаріла комп'ютерна техніка потребує оновлення та заміни.
  • Відсутність фінансування впливає на рівень конкурсних робіт, якість сценічних костюмів, декорацій тощо.

Пріоритетні напрямки розвитку навчального закладу, організація та вдосконалення навчально-виховного процесу у 2017-2018 н.році:

· збереження мережі гуртків позашкільного навчального закладу;

· урізноманітнення напрямів гурткової роботи з урахуванням інтересів мешканців громади;

· збереження будівель, обладнання, майна; поповнення та поновлення матеріальної бази закладу сучасним обладнанням, сценічними костюмами, методичною та фаховою літературою;

· сприяння розвитку самоосвіти педагога в системі формування його професійної компетентності: відвідування обласних семінарів, відкритих занять, виставок, конкурсів, фестивалів, майстер-класів;

· впровадження сучасних форм виховання, інноваційних форм та методів роботи;

· співпраця педагогічного колективу, батьків вихованців, громадських організацій, представників влади у створенні здоров’язберігаючого простору, у організації та проведенні районних масових заходів;

· активізація учнівського та батьківського самоврядування;

· забезпечення ефективної навчально-виховної роботи в закладі;

· посилення профорієнтаційної роботи з неповнолітніми, забезпечення постійного контролю за дотриманням законодавства, спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності серед підлітків;

· активізація індивідуальної роботи з обдарованими та здібними дітьми, систематичної та послідовної роботи щодо підготовки вихованців до творчих конкурсів різного рівня,

· зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу при залученні підприємств, організацій, громадськості, спонсорів, батьків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Звіт директора | Додав: leonivna8 (02.01.2018)
Переглядів: 690 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський комунальний заклад позашкільної освіти "КРОКУС" © 2024