Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 20.09.2020, 01:51

Меню сайту
Рекомендуємо
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»
Наше опитування
Чим приваблює школярів Центр дитячої та юнацької творчості ?
Всього відповідей: 362
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Розклад


«Погоджую»

Голова профспілкового комітету

Ставищенського районного

центру дитячої та юнацької творчості

 С.А. Колісник                                                          

«Затверджую»

Директор Ставищенського районного

центру дитячої та юнацької творчості

                                Н.А. Будакова  

Розклад

роботи гуртків Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості на 2018/2019 навчальний рік

 

Назва гуртка

ПІБ  керівника

понеділок

вівторок

середа

Четвер

п’ятниця

субота, неділя

1.

 

Театр  ляльок «Усмішка»

 

Заболотня Л.П.

 

 

2 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

 

2 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

 

 

 

2.

Гурток

«Арт-майстерня»

Заболотня Л.П.

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

3.

Гурток

«Паперопластика»

Кулібаба Т.А.

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

4.

Гурток

«Флористика»

Кулібаба Т.А.

 

2 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

 

2 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

 

 

5.

Гурток

«Стильна штучка»

Лозінська М.Л.

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

2 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

2 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

6.

Гурток

«Юна леді»

Братчик Т.І.

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

2 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

2 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

 

 

2 рівень 1 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

2 рівень 1 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

2 рівень 1 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

7.

Гурток

авіамоделювання

Поліщук Б.Б.

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

2 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

1рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

2 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

8.

 

Вокальний ансамбль «Асорті»

Карапетян Л.Г.

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

1 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55 (Розкішн. НВК)

1 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

(Розкішн. НВК)

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

 

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

(комп’ют.)

2 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

9.

 «Ансамбль

барабанщиць»

Шаповал В.В.

 

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

1 рівень 2 р.н.

 13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

1 рівень 2 р.н.

15.15-16.00

16.05-16.50

 

 

10.

Гурток образотворчого мистецтва

Козак Л.Л.

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

 

1 рівень 2 р.н. (1 гр.)

15.15-16.00

16.05-16.50

 

 1 рівень 2 р.н. (1 гр.)

15.15-16.00

16.05-16.50

 

1 рівень 2 р.н. (1 гр.)

15.15-16.00

16.05-16.50

 

1 рівень 2 р.н. (2 гр.)

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

1 рівень 2 р.н. (2 гр.)

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

 

11.

Гурток образотворчого мистецтва

Воропай Т.М.

 1 рівень 1 р.н. (1 гр.)

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.40

 1 рівень 1 р.н. (1 гр.)

13.30-14.15

14.20-14.50

 1 рівень 1 р.н. (2 гр.)

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.40

 

 

 

 

1 рівень 1 р.н. (2 гр.)

15.00-15.45

15.50-16.20

 

 

 

 

12.

Гурток образотворчого мистецтва

Якуніна М.Є.

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

1 рівень 1 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

13.

Вокальний гурток

«Музичні хвилі» 

Солодуха В.А.

1 рівень 1 р.н.

14.10-14.55

15.00-15.45

2 рівень 2 р.н.

14.10-14.55

15.00-15.45

1 рівень 1 р.н.

14.10-14.55

15.00-15.45

2 рівень 2 р.н.

14.10-14.55

15.00-15.45

2 рівень 2 р.н.

 14.10-14.55

15.00-15.45

 

14.

Гурток

«Шахи»

Старчеус С. В.

 

1 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

1 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

 

1 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

15.

Гурток

«Комп’ютерна графіка і мультимедіа»

Колісник С.А.

 

 

3 рівень 1 р.н.

17.00-17.45

17.50-18.35

 

 

 

3 рівень 1 р.н.

10.00-10.45

10.50-11.35

11.40-12.25    

16.

Гурток

«Студія краси»

Колісник С.А.  

  

3 рівень 1 р.н.

16.50-17.35

17.40-18.25 

  

    

 

3 рівень 1 р.н.

12.35-13.20

13.25-14.05    

17.

Гурток 

«Світ електроніки»

Коломієць О.О.

 

 

 

1 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

1 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

 

18.

Гурток

«Літературна творчість»

Кулікова Г.І.

2 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

 

2 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

      

 

 

19.

Студія танцю

Хіміч Т.П.

2 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

2 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

 

 

20.

Гурток

 «Креатив»

Мармуз В.І.

 

 

1 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

1 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

21.

 «Оркестр духових

інструментів»

Кравченко В.І.

2 рівень 2 р.н.

14.30-15.15

15.20-16.05

16.10-16.55

 

 2 рівень 2 р.н.

14.30-15.15

15.20-16.05

16.10-16.55

 

2 рівень 2 р.н.

14.30-15.15

15.20-16.05

16.10-16.55

 

22.

Хореографічний гурток «Грація»

Крук Т.А.

 

2 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

2 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

2 рівень 2 р.н.

14.20-15.05

15.10-15.55

 

 

 

23.

Гурток

«Кольорова гама»

Гривас М.П.

2 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

 

 

2 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

24.

Гурток

«Захисник України»

Данилюк Р.Г.

1 рівень 2 р.н.

14.10-14.55

15.00-15.55

 

1 рівень 2 р.н.

14.10-14.55

15.00-15.55

 

1 рівень 2 р.н.

14.10-14.55

15.00-15.55

 

25.

Гурток

«Історичне краєзнавство»

Карпенко Н.А.

 

1 рівень 2 р.н.

13.30-14.15

14.20-15.05

 

1 рівень 2 р.н.

14.30-15.15

15.20-16.05

 

 

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Хмаринка тегів
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський ЦДЮТ © 2020