Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 13:58

Меню сайту
Категорії розділу
Аналіз діяльності [12]
1
Структура методичної роботи [10]
2
Програма розвитку [0]
3
Нормативно-правова база [9]
Атестація [1]
Національно-патріотичне виховання [20]
Скарбничка керівника гуртка [23]
План роботи [1]
Віртуальний методичний кабінет [1]
Рекомендуємо
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»
Наше опитування
Чим приваблює школярів Центр дитячої та юнацької творчості ?
Всього відповідей: 400
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Методичні орієнтири » Аналіз діяльності

Аналіз методичної роботи

В 2020/2021  навчальному році робота методичної служби Ставищенського КЗПО «КРОКУС» спрямувалась на вирішення науково-методичних завдань:

  • підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників на основі модернізації організаційних форм та практико-зорієнтованого змісту науково-методичної роботи в контексті Нової української школи;
  • забезпечення науково-методичного супроводу готовності педагогічних працівників до реалізації позашкільної освіти на основі сервісного підходу в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти;
  • підготовка педагогічних працівників до використання технологій дистанційного навчання в різних формах здобуття позашкільної освіти;
  • сприяти організації освітнього процесу, який має забезпечувати популяризацію та змістовну взаємодію педагогів з вихованцями гуртків;
  • створення та розвиток єдиного інформаційно-освітнього середовища;
  • удосконалення організаційно-методичних механізмів підтримки творчо працюючих педагогів та підготовка їх до участі у фахових конкурсах;
  •  організація ефективної роботи з обдарованими дітьми на засадах компетентнісного підходу та педагогіки партнерства щодо забезпечення їх якісної підготовки до обласних і Всеукраїнських масових заходів;

-  визначити механізм моніторингу та контролю якості дистанційного навчання в гуртках закладу позашкільної освіти.

На формування якісно нового педагога була налаштована вся система  методичної роботи, яка спонукала кожного педагога до підвищення свого фахового рівня, сприяла взаємному збагаченню, давала змогу молодим  педагогам  вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег. Слід відзначити, що в ході проведення методичних заходів з педагогічними працівниками практикуються переважно активні форми роботи, спрямовані на підготовку педагога, здатного сформувати у вихованців базові компетенції, успішного і компетентного, умотивованого до професійної діяльності, готового до інноваційних змін, які знайшли обгрунтування в концепції «Нова українська школа».

Сформована структура методичної роботи базувалася на діагностично-прогностичній основі з урахуванням рівня професійної компетентності педагогів та їх потреб. Пріоритетною є адресна консультативна допомога. Протягом року працювали: методична рада, педагогічна рада, студія професійного розвитку педагогів, педагогічна студія «Діалог» для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів ЗЗСО Ставищенської селищної територіальної громади. 

Крім колективних форм роботи широко використовувались індивідуальні форми методичної роботи: наставництво, курсова підготовка, самоосвіта, індивідуальні консультації, участь в районних, обласних науково-методичних заходах, участь в фахових конкурсах, створення портфоліо педагогів, огляд фахової літератури, створення методичної продукції та ін. Пріоритетною залишалася  адресна консультативна допомога. Особливої актуальності набули дистанційні форми роботи з педагогічними кадрами під час карантинних обмежень.

Важливу роль у забезпеченні дієвості методичних заходів належить засіданням методичної ради, на яких у плановому порядку розглядалися питання надання практичної допомоги педагогам закладу в інноваційній діяльності, підготовці методичних матеріалів, поширення передового педагогічного досвіду. 

У минулому навчальному році методичною радою Ставищенського  КЗПО «КРОКУС» розглянуто і схвалено методичні матеріали педагогічних працівників закладу: навчальна програма студії  «Стильна штучка» (початковий, основний рівні навчання) – укладач М.Лозінська, навчальна  програма мистецької студії «Колорит» – укладач М. Якуніна.

Належна увага в 2020/2021 навчальному році приділялась роботі педагогічної ради, на засіданнях якої розглядалися актуальні питання розвитку позашкільної освіти в рамках Концепції «Нова українська школа», організації  освітнього процесу гуртків. Педагогічна рада в закладі це постійно діючий діалог за круглим столом із  освітніх завдань гуртків, дискусійне середовище для обміну думок і вироблення окремих позицій і рекомендацій для реформування позашкільної освіти в сучасних умовах. Для активізації роботи засідання педагогічної ради проводилися в нестандартних формах, найбільш доцільних відповідно до специфіки конкретної навчально-методичної теми та умов роботи закладу (в тому числі онлайн), запитів, інтересів та рівня професійної компетентності педагогічного колективу.

 

Згідно з річним планом роботи в рамках діяльності методичного  кабінету протягом навчального  року функціонувала Студія професійного розвитку педагогів  (керівник: методист з позашкільної освіти І. Головатюк) з метою поліпшення науково-теоретичної, методичної та практичної підготовки керівників гуртків.  Під час роботи студії практикувалися переважно активні форми роботи, спрямовані на формування якісно нового педагога-позашкільника, здатного сформувати у вихованців базові компетенції, успішного і компетентного, готового до інноваційних змін, які знайшли обгрунтування в Концепції Нової української школи. Слід відзначити, що переважна більшість засідань студії в умовах карантину мали практичний характер: педагогам  за короткий час необхідно було оволодіти  методологією навчання за допомогою дистанційних технологій. Адже, не достатньо перенести традиційні заняття  онлайн, неможливо застосовувати такі ж методи та підходи, як при очному навчанні. Для організації навчання за допомогою дистанційних технологій потрібні електронні ресурси, спеціальним чином організована самостійна робота  вихованців, система контролю виконання завдань та результатів навчання.

Робота з молодими педагогами в 2020/2021 навчальному році була спрямована на створення умов для їх професійного зростання. Новопризначеним педагогам надано консультативну та адресну методичну допомогу щодо календарно-тематичного планування програмового матеріалу, особливостей методики проведення навчального заняття, ведення журналу планування та обліку роботи гуртка тощо.

Пріоритетними формами підвищення кваліфікації та самоосвіти  залишаються курси підвищення фахової кваліфікації, курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми, курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою (без відриву від виробництва). У рамках атестації протягом 2020/2021 навчального року   підвищували кваліфікацію 23 педагоги закладу, які пройшли  навчання в КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Слід відмітити, що під час дистанційного навчання педагогічні працівники спільно з методичною службою впроваджували інноваційні освітні технології  із залученням додаткових інформаційних ресурсів. Кращі методичні розробки навчальних занять розміщувалися на сайті  Ставищенського КЗПО  «КРОКУС» та сторінках у соціальних мережах Fasebook, Instagram.

Атестація педагогічних працівників проводилася згідно з чинними нормативно-правовими документами в режимі онлайн. Методичним кабінетом здійснювався організаційно-методичний супровід атестації педагогів, розроблено методичні рекомендації, забезпечено роботу консультаційного пункту, проведено інструктивно-методичні наради, здійснено оцінку діяльності педагогічних працівників, які атестуються. З них підтверджено 12 тарифний розряд                2 педагогам, 11 тарифний розряд – 1 педагогу, встановлено 11 тарифний розряд –  5 педагогам. Атестаційна комісія ІІ рівня підтвердила педагогічне звання «Керівник гуртка-методист» керівнику студії краси «Шарм» та гуртка  «Комп’ютерна графіка та мультимедіа» Колісник Світлані Анатоліївні.

Відповідно до змісту науково-методичної роботи з педагогічними кадрами методичний кабінет здійснював розвиток їх професійної компетентності шляхом залучення до участі в обласних та Всеукраїнських науково-методичних заходах (більшість у дистанційному форматі), що проводилися КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»,  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Педагоги приймали участь у семінарах та вебінарах, організованих спільнотами освітян «Всеосвіта, «На урок» та ін. Методист І. Головатюк  прийняла участь в організації  вебінару для заступників директорів та методистів закладів позашкільної освіти Київської області  «Технології моделювання професійної діяльності педагогів закладів позашкільної освіти: поради, ідеї, практики»В 2020/2021 навчальному році керівник гуртка  Т. Кулібаба виборола перемогу (І місце) в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти.  Керівник гуртка  Л. Козак  стала учасником  віртуального  арт-спейсу для керівників гуртків художньо-технічного профілю «Технологічний підхід до організації творчого продукту вихованців гуртків декоративно-прикладного та образотворчого напрямів».

Здійснюється комплекс заходів, спрямованих на пошук, навчання і розвиток обдарованих дітей, а також створення умов для їхнього творчого самозростання. Близько 500 вихованців Центру взяли участь в близько 30 обласних та Всеукраїнських  масових заходах з дітьми та учнівською молоддю по 6 напрямах позашкільної освіти. Протягом навчального року спостерігалася позитивна динаміка в підготовці обдарованих дітей до обласних та Всеукраїнських масових заходів з дітьми та учнівською молоддю. Слід відмітити високий рівень підготовки гуртківців до участі у масових заходах:

  • науково-технічного напряму: обласного етапу  Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»-2020 (І місце, керівник Л. Козак, (ІІ місце, керівник М. Лозінська), (ІІ місце, керівник М. Якуніна); обласної Техно-арт-галереї дитячої творчості в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (ІІ місце, керівник Б. Поліщук), (ІІ місце, керівник    О. Коломієць); обласного Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (ІІІ місце, керівник М. Якуніна), (ІІІ місце, керівник В. Мармуз); обласної АРТ-галереї «Безпека  дорожнього руху – це  життя!» (І місце, керівник М. Якуніна); змагань з відкритої першості з авіамодельного спорту (вільнолітаючі метальні кімнатні моделі планерів) (ІІ, ІІ, ІІІ місця, керівник Б. Поліщук); змагань з відкритої першості з авіамодельного спорту (вільнолітаючі метальні кімнатні моделі планерів та моделі-копії)          (І, ІІ, ІІІ місця, керівник Б. Поліщук);
  • художньо-естетичного напряму: І Міжнародного багатожанрового фестивалю «Сhristmas stars – 2020» (ІІ місце, керівник В. Солодуха); ХVІІ Всеукраїнського багатожанрового фестивалю «STARWAVES – 2021» (І місце, керівник В. Солодуха); Всеукраїнського вокального конкурсу «Осінній промінь» (І,ІІ  місця, керівник В. Солодуха); Всеукраїнського вокального конкурсу «Сонячна домінанта»  (І,ІІ місця, керівник В. Солодуха); ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів «Я-суперзірка!» (І, І, ІІІ, ІІІ місця, керівник Л. Карапетян); Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів «Я йду за мрією!» !» (І місце, керівник Л. Карапетян); обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (ІІІ місце, керівник В. Мармуз), обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (ІІІ місце, керівник  М. Лозінська); обласної виставки-презентації робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» (І місце, керівник  М. Якуніна), (І, ІІІ місце, керівник   Л. Козак), (ІІ місце, керівник  М.Гривас); обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини» (ІІ місце, керівник  М. Якуніна); обласного конкурсу «Люби і знай свій рідний край» (І, І місця, керівник  М. Якуніна);      (ІІ місце, керівник  М.Гривас);
  • еколого-натуралістичного напряму: обласного етапу , ІІ місця) та Всеукраїнського етапу (ІІ, ІІ місця)  виставки-конкурсу «Новорічна композиція» (керівник  М. Лозінська); обласного етапу (І, ІІ місця)   та Всеукраїнського етапу , І місця)   виставки-конкурсу «Український сувенір» (керівник  Л. Заболотня);  обласного етапу Всеукраїнської   виставки-конкурсу «Український сувенір» (І місце, керівник  М. Лозінська).

 

Роботи переможців відповідають тематиці конкурсів, вдало продумані, змістовні, мають композиційну цілісність, вирізняються творчим підходом, оригінальністю та естетичним виглядом. З року в рік зростає рівень виконання робіт гуртків художньо-естетичного напряму, які працюють на базі закладу.

В цілому, рівень результативності вихованців закладу в обласних та Всеукраїнських  масових заходах у 2020/2021  навчальному році  є  достатнім. 

Вихованці гуртків та їх наставники не стояли осторонь обласних та Всеукраїнських акцій: прийняли участь у челенджі "Квітка Відродження" (#квіткавідродження, квітень) до 35-річниці Чорнобильської катастрофи, обласної родинної онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня» (#великденьнакиївщині2021, квітень),   долучилися до арт-проєкту «Таланти твої, Київщино!» (#талантитвоїкиїкщино, травень).

Впродовж минулого навчального року здійснювався комплекс заходів, спрямованих на пошук, навчання і розвиток обдарованих дітей, а також створення умов для їхнього творчого самозростання. Традиційними масовими заходами у 2020/2021 навчальному році стали: участь у концертній програмі до Дня вчителя, святкування Нового року та Масляної. Традиційно в гуртках ЦДЮТ проводяться: розважальні програми під час канікул, Дні відкритих дверей, тематичні концерти, звітні концерти, інтелектуальні квести, різноманітні акції та флеш-моби, календарно-обрядові свята тощо.

 

Виховна робота у Ставищенському районному центрі дитячої та юнацької творчості здійснюється за програмою «Моє завтра починається  сьогодні» і  реалізується за напрямами: туристсько-краєзнавчим «Стежками рідного краю»; національно-патріотичним «Ми – українці!»; профорієнтаційним «Крокуємо у майбутнє»; морально-етичним «Перлини духовності»; інтелектуальним «Хочу все знати!»; превентивним «Твоє життя – твій вибір»; родинно-сімейним «Домашнє вогнище родинне – оселя наша і сім’я»; екологічним «Земля квітучої краси»; художньо-естетичним «Світ моїх захоплень»; оздоровчим «В здоровому тілі – здоровий дух». В рамках програми протягом року для вихованців Ставищенського КЗПО «КРОКУС» було проведено 23 заходи. Традиційними стали ігрові марафони, масові заходи: до Дня гідності та свободи, «Повір у себе» (до дня людей з обмеженими можливостями), новорічні свята, командні чемпіонати з інтелектуальних ігор, свято Масляної, свято Весни.

 

Виховна робота (методист з виховної роботи Ірина Номерчук) в усіх закладах загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади організовується згідно Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, виховних програм закладів освіти, класних колективів та програм і проектів роботи з батьківською громадськістю.  

Упродовж нинішнього навчального року проведено 3  онлайн-засідання педагогічної студії «Діалог» для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти громади (вересень

2020 р., 15 грудня 2020 р., 11 березня 2021 р.).

У нинішньому навчальному році у рамках діяльності Асоціації дитячих організацій Ставищенщини «Крона» по трьох напрямках (“Почни з себе”, “Краєзнавець”, “Ерудит”, «Світ захоплень») було проведено 7 виховних заходів: районний конкурс на найкраще родинне дерево «Нашому роду нема переводу» (жовтень, 2020), конкурс творчих робіт «Джинсоманія» (листопад, 2020), районний екологічний конкурс «В об’єктиві натураліста» (січень, 2021), командний чемпіонат району з інтелектуальних ігор «Ерудит – 2021» (лютий, 2021), пісенний фестиваль «Нове покоління» (березень, 2021), онлайн-конкурс «Відун» (травень, 2021), онлайн-конкурс «Рятівник» (травень, 2021).

У 2020/2021 навчальному році переможцями загальнорайонної гри «Майбутнє твориться сьогодні» в рамках діяльності Асоціації дитячих організацій Ставищенщини «Крона» стали:

  • ОЗО «Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» - 1 місце
  • ОЗО «КРАСИЛІВСЬКЙИ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ» - 2 місце
  • Гейсиський ЗЗСО І-ІІІ ст. – 3 місце
  • Ставищенський НВК № 2 – 4 місце
  • Винарівський ЗЗСО І-ІІ ст.-ЗДО – 5 місце
  • Кривецький ЗЗСО І-ІІ ст. – 5 місце

Проведено два засідання Координаційної ради РАДОС «Крона» (грудень 2020 р., березень 2021 р.). Представники органів учнівського самоврядування взяли участь  в обласних зборах лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді, в роботі Обласної ради дітей Київщини: підтримали відеомарафон «Україна–наша мати – нас до віку не здолати» до Дня прапора та Дня Незалежності України (22-24 серпня 2020 року), взяли участь в онлайн LeaderCamp-і ОРДК «Немає нічого нездійсненного» для лідерів органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини (10 вересня 2020 року, Zoom), підтримали обласний онлайн-форум лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини «Лідер. Енергія. Дія.» (30 жовтня 2020 року, Zoom), обласний онлайн-флешмоб з безпеки дорожнього руху «Жити цікаво та красиво» (9-15 листопада 2020 року),  онлайн-зустріч лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді з блогерами, журналістами, політиками та відомими особистостями (30 листопада 2020 року, Zoom), віртуальний діалог-майданчик «Україна – соборна: стереотипи і реальність» (22 січня 2021 року, Uran), патріотичне віче «Сила твоєї свободи» до Дня Державного Герба України (18 лютого 2021 року, Zoom), обласний онлайн-флешмоб з нагоди відзначення 150-річниці від дня народження Лесі Українки #ЛесяУкраїнка150-Київщина (24-26 лютого 2021 року, соцмережі), обласний форум лідерів Київської області «Бачення+Натхнення+Енергія=Лідерство» (25 березня 2021 року, Zoom), участь в обласному етапі конкурсу на кращий суспільнозначущий проєкт (12 травня 2021 року), соціальний челендж «Не забирай у себе завтра» (26 травня 2021 року, соцмережі).

Учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Ставищенської селищної територіальної громади впродовж року були активними учасниками та переможцями близько 20 місцевих, обласних та Всеукраїнських творчих конкурсів: конкурсів малюнків та плакатів, поетичних та екологічних конкурсів, профорієнтаційних заходів, конкурсів в рамках діяльності учнівського самоврядування.  Так, в обласній онлайн-вікторині до Дня Незалежності України Польовик Олександра, учениця 10 класу ОЗО «Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» (керівник Я. Коберник) здобула 1 місце та Мелешко Ірина, учениця 10 класу Ставищенського НВК № 1 (керівник             Н. Карпенко)  – 3 місце; обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фоторобіт «Моя Україно!» Іванчук Софія, учениця 10 класу Гейсиського ЗЗСО І-ІІІ ст. (керівник Л. Бондар) здобула призове 2 місце, Коротун Віталій, учень 11 класу Журавлиського ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО (керівник Н. Москалюк) – 2 місце; в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій рідний край» (номінація «Відеоролик») Пахалович Діана, учениця 11 класу Розкішнянського НВК здобула 2 місце; в обласній онлайн-вікторині до Дня Захисників та Дня створення УПА учні Ставищенського НВК № 2 здобули призові місця: Січкар Віта – 1 місце, Писарчук Андрій – 2 місце, Бабенко Дарина – 3 місце, Коваль Таміла – 3 місце (керівник О. Клочко); у обласній онлайн-вікторині до Дня Збройних Сил України Слизченко Ярослав, учень 8 класу Журавлиського ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО здобув 3 місце (керівник Н. Москалюк);  в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю "В об'єктиві натураліста" учні ОЗО «КРАСИЛІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ» здобули призові місця: Дудник Таїсія, учениця 11 класу та Дудник Олексій, учень 6 класу – 3 місце (керівник Т. Дудник); у обласній виставці-конкурсі «Право очима дитини»  Кулаківська Дарина, учениця 11 класу Ставищенського НВК № 1  здобула 2 місце (керівник Л. Демич); в обласній Арт-галереї «Безепека дорожнього руху – це життя» Говорун Наталія, учениця 4 класу Журавлиського ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО (керівник Т. Лисенко) здобула 3 місце, Кузьменко Ульяна, учениця 7 класу ОЗО «КРАСИЛІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ» (керівник О. Пилипенко)  - 3 місце; в обласній онлайн-вікторині до Дня Соборності України учні 9 класу ОЗО «Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» (керівник Я. Коберник) здобули призові місця: Лапюк Марія – 1 місце, Любінецька Каріна – 1 місце, Бомко Владислава –         2 місце, Савіцька Юлія – 2 місце; учні ОЗО «КРАСИЛІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ» (керівник О. Бецман): Альмужна Анастасія (7 клас) – 1 місце, Забудько Дарина (11 клас) – 2 місце, Дудник Таїсія (11 клас) – 2 місце, Забудько Артем (7 клас) – 2 місце, Замша Богдан (4 клас) – 2 місце, Ільніцька Меланія (4 клас) – 2 місце, Васильчук Дмитро (1 клас) – 3 місце; учні Розкішнянського НВК (керівник О. Руднєва) здобули призові місця: Мейта Андрій (4 клас) – 2 місце, Волошкевич Діана (9 клас) – 3 місце, Гапека Дар’я   (4 клас) – 3 місце, Горобець Вікторія (9 клас) – 3 місце, Ліщишен Давід (6 клас) – 3 місце, Тищенко Олександр (2 клас) – 3 місце; Печенюк Мирослава, учениця 9 класу Винарівського ЗЗСО І-ІІ ст.-ЗДО (керівник С. Шипілова) здобула 2 місце в даній онлайн-вікторині, Гаркавлюк Вероніка, учениця 6 класу Кривецького ЗЗСО І-ІІ ст. (керівник В. Гаркавлюк) – 2 місце, Матвієнко Вікторія, учениця 4 класу Василиського ЗЗСО І-ІІ ст.-ЗДО – 2 місце, Гарнеда Андрій, учень 3 класу Журавлиського ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО здобув 3 місце; Ленда Оксана, учениця 10 класу Ставищенського НВК № 1 здобула 1 місце у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Білий голуб»; 

Діти та педагоги Ставищенщини не стояли осторонь обласних та Всеукраїнських акцій:  підтримали Всеукраїнський фоточелендж «Україна – це ми!» до Дня Соборності України (січень, 2021), обласний челендж «Мій ЕкоВчинок» або «Що я зробив для своєї планети» (квітень, 2021), обласний челендж «Вишиванка – код української нації» (травень, 2021),  челендж вшанування подвигу українського народу в боротьбі за свободу та увічнення пам’яті загиблих у роки Другої світової війни (травень, 2021), долучилися до 16 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця» під гаслом «Здорові немовлята».

Ефективно функціонує веб-сайт та «Віртуальний методичний кабінет» Ставищенського комунального ЗПО «КРОКУС»,  сторінки  у соціальних мережах  Facebook,  Іnstagram. Зростає активність педагогічних працівників в оволодінні мультимедійними засобами навчання. 

 

 

Категорія: Аналіз діяльності | Додав: leonivna8 (16.10.2023)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський комунальний заклад позашкільної освіти "КРОКУС" © 2024