Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 26.02.2020, 11:28

Меню сайту
Категорії розділу
Обдаровані діти [9]
Досягнення педагогів [1]
МАН [1]
Рекомендуємо
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»
Наше опитування
Чим приваблює школярів Центр дитячої та юнацької творчості ?
Всього відповідей: 356
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Сузір’я талантів » Обдаровані діти

Наші досягнення 2011р. (2 част.)

Наші досягнення
2011 р.


ПІП учня

Гурток

Конкурс

Місце

Керівник

Павлівська Ольга

"Секунда-кадр"

Обл.конкурс фотографій "Неосяжна моя Україна"

ІІ

Козак Л.Л.

Коваль Юлія

"Секунда-кадр"

Обл. етап заочного Всеукр. кокурсу фотоаматорів "Моя Україно!"

заох.

Козак Л.Л.

Рибочка Катерина

"Секунда кадр"

Обл. етап заочного Всеукр. кокурсу фотоаматорів "Моя Україно!"

заох.

козак Л.Л.

Павлівська Ольга

"Секунда-кадр"

Обл. етап заочного Всеукр. кокурсу фотоаматорів "Моя Україно!"

ІІ

Козак Л.Л.

Мекеда Анастасія

"Секунда-кадр"

Обл. етап заочного Всеукр. кокурсу фотоаматорів "Моя Україно!"

ІІ

Козак Л.Л.

Жабуровська Анна

 "Секунда-кадр"

Обл. етап заочного Всеукр. кокурсу фотоаматорів "Моя Україно!"

ІІІ

Козак Л.Л.

Жабуровська Анна

 "Секунда-кадр"

Обл. етап заочного Всеукр. кокурсу фотоаматорів "Моя Україно!"

ІІІ

Козак Л.Л.

Пошукова група НВК №1

 

Обл. етап Всеукр. експедиції "Моя Батьківщина - Україна"

ІІІ

Братчик Т.І.

Вихованці ЦДЮТ

 

Обл.етап Всеукр.конкурсу-огляду "Галерея кімнатних рослин"

ІІІ

Братчик Т.І.

Творча група Ясенівської ЗОШ І-ІІст.

 

Обл.етап Всеукр. трудової акції "Парад квітів біля школи"

ІІ

Братчик Т.І.

Пошукова група Розкішнянської ЗОШ І-ІІІст.

 

Обл.етап Всеукр. експедиції учн.молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І

Братчик Т.І.

Пошукова група Полковницького НВО

 

Обл.етап Всеукр. експедиції "Моя Батьківщина - Україна"

ІІІ

Братчик Т.І.

Творча група Розкішнянської ЗОШ І-ІІІст.

 

Обл.етап Всеукр. акції "Ліси для нащадків"

І

Братчик Т.І.

Отайкова Софія

Образотворчого мистецтва

Обл. виставка-конкурс декорат.-ужиткового мистецтва "Скарби рідного краю"

І

Бондар К.А.

Суровцева Ірина

Ляльковий театр

Обл. виставка-конкурс декорат.-ужиткового мистецтва "Скарби рідного краю"

ІІ

Бондар К.А.


Категорія: Обдаровані діти | Додав: leonivna8 (15.05.2012)
Переглядів: 452 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Хмаринка тегів
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський ЦДЮТ © 2020