Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 16:03

Меню сайту
Категорії розділу
Обдаровані діти [8]
Досягнення педагогів [1]
МАН [1]
Рекомендуємо
Наше опитування
Чим приваблює школярів Центр дитячої та юнацької творчості ?
Всього відповідей: 331
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Сузір’я талантів » Обдаровані діти

Наші досягнення

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2016-2017н.р.

Зміст заходу Місце Прізвище, імя вихованця Гурток
Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце команда гуртківців Авіамоделювання
 Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце Погорілий Олег Авіамоделювання
 Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце Коломієць Святослав Авіамоделювання
 Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце Бабенко Дмитро Авіамоделювання
 Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце Погорілий Олег Авіамоделювання
Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІ місце Коломієць Андрій Авіамоделювання
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» ІІ місце Островська Катерина Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» І місце Островська Катерина Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» І місце Коваль Таміла, Коваль Тетяна Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» ІІ місце Романченко Марина Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» до Дня Соборності України ІІІ місце Ковпак Софія Паперопластика
Обласний фестиваль дитячих та юнацьких театрів ляльок «Казковий калейдоскоп» І місце театр ляльок «Усмішка» Театр ляльок «Усмішка»
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового «Знай і люби свій край» І місце Ковпак Софія Паперопластика
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» І місце Бабенко Дмитро Авіамоделювання
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» ІІ місце Гриньов Владислав Радіоелектронне констроювання
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання І місце Островська Катерина Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання І місце Кононюк Анна Арт-майстерня
Обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» ІІІ місце Миколаюк Ауріка Образотворче мистецтво
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право» І місце Миколаюк Ауріка Образотворче мистецтво

 

Категорія: Обдаровані діти | Додав: leonivna8 (14.11.2017)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Хмаринка тегів
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський ЦДЮТ © 2018