Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 26.02.2020, 09:00

Меню сайту
Категорії розділу
Обдаровані діти [9]
Досягнення педагогів [1]
МАН [1]
Рекомендуємо
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»
Наше опитування
Чим приваблює школярів Центр дитячої та юнацької творчості ?
Всього відповідей: 356
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Сузір’я талантів » Обдаровані діти

Наші досягнення

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ 2016-2017н.р.

Зміст заходу Місце Прізвище, імя вихованця Гурток
Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце команда гуртківців Авіамоделювання
 Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце Погорілий Олег Авіамоделювання
 Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце Коломієць Святослав Авіамоделювання
 Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце Бабенко Дмитро Авіамоделювання
 Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІІ місце Погорілий Олег Авіамоделювання
Обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) ІІ місце Коломієць Андрій Авіамоделювання
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» ІІ місце Островська Катерина Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» І місце Островська Катерина Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» І місце Коваль Таміла, Коваль Тетяна Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» ІІ місце Романченко Марина Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» до Дня Соборності України ІІІ місце Ковпак Софія Паперопластика
Обласний фестиваль дитячих та юнацьких театрів ляльок «Казковий калейдоскоп» І місце театр ляльок «Усмішка» Театр ляльок «Усмішка»
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового «Знай і люби свій край» І місце Ковпак Софія Паперопластика
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» І місце Бабенко Дмитро Авіамоделювання
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» ІІ місце Гриньов Владислав Радіоелектронне констроювання
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання І місце Островська Катерина Арт-майстерня
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання І місце Кононюк Анна Арт-майстерня
Обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції» ІІІ місце Миколаюк Ауріка Образотворче мистецтво
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право» І місце Миколаюк Ауріка Образотворче мистецтво

 

Категорія: Обдаровані діти | Додав: leonivna8 (14.11.2017)
Переглядів: 227 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Хмаринка тегів
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський ЦДЮТ © 2020