Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 26.02.2020, 11:38

Меню сайту
Категорії розділу
Обдаровані діти [9]
Досягнення педагогів [1]
МАН [1]
Рекомендуємо
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 402
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Сузір’я талантів » Обдаровані діти

Наші досягнення

Наші досягнення

2015-2016 н.р.

Прізвище, ім,я учня

Гурток

Назва виробу

Конкурс

Місце

Керівник

Гриньов Владислав

Радіоелектронне констроювання

"Перетворювач напруги"

Всеукр.виставка науково-технічної творчості

ІІІ

Коломієць О.О.

Коломієць Андрій

Авіамоделювання

"F-2-А"

Обл. етап Всеукр.відкритих змагань серед учн. молоді з авіамод. спорту (кордові)

ІІ

Поліщук Б.Б.

Погорілий Олег

Авіамоделювання

"F-2-Е"

Обл. етап Всеукр. відкритих змагань серед учн. молоді з авіамод. спорту (кордові)

ІІІ

Поліщук Б.Б.

Бабенко Дмитро

Авіамоделювання

"F-2-Е"

Обл. етап Всеукр. відкритих змагань серед учн. молоді з авіамод. спорту (кордові)

ІІІ

Поліщук Б.Б.

Колісник Діана

"Пішохідний туризм"

"Ми з Петровичем в поході"

Обл. етап конкурсу фоторгафій "Неосяжна моя Україна"

лаур.

Братчик Т.І.

Даниленко Юлія

"Секретар-референт"

"Весняна ніжність"

Обл. етап заочного Всукр. конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україно!"

І

Козак Л.Л.

Братчик Ангеліна

"Фантазія й природа"

"Будемо знайомі..."

Обл. етап заочного Всукр. конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україно!"

ІІ

Козак Л.Л.

Козак Дмитро

"Паперопластика"

"Осінній"

Обл. етап заочного Всукр. конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україно!"

ІІ

Козак Л.Л.

Дринь Ірина

"Фантазія й природа"

"Таємниці зимового лісу"

Обл. етап Всеукр. конкурсу "Новорічна композиція"

І

Кулібаба Т.А.

Саботяк Анастасія

Станіславчицьке НВО

кольє "Ніжність"

Обл. етап Всеукр. конкурсу "Український сувенір"

І

Рубашка З.П.

Михайлівська Оксана

Бісероплетіння

"Сумка"

Обл. етап Всеукр. конкурсу "Український сувенір"

ІІ

Заболотня Л.П.

Олішевська Євгенія

"Фантазія й природа"

"І на оновленій землі..."

Обл. етап Всеукр. конкурсу унівської творчості "Об,єднаймося ж, брати мої!"

ІІ

Кулібаба Т.А.

Коваль Тетяна

Бісероплетіння

"Космічний креатив"

Обл. етап Всеукр. гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

ІІ

Заболотня Л.П.

Литвинець Тетяна

Моделювання іграшок-сувенірів

"Рапсодія космічного кохання"

Обл. етап Всеукр. гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

ІІІ

Лозінська М.Л.

Братчик Ангеліна

"Фантазія й природа"

"Збереження та раціональне використання грунтів України"

Обл. етап Всеукр. юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

ІІІ

Братчик Т.І.

Іщенко Наталія

Студія образотворчого мистецтва

«Частинка Криму в моєму серці!»

Обл. виставка дитячих плакатів

Пер.

Бондар К.А.

Островська Катерина

Бісероплетіння

«Бузок»

Обл. етап Всеукр. виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання

І

Заболотня Л.П.

Погорілий Олег

Авіамоделювання

«Пілотажна модель «Катана»

Обл. етап Всеукр. виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

ІІІ

Поліщук Б.Б.

Мекешко Олександр

Радіоелектронне констроювання

«Мотор-генератор Бедіні»

Обл. етап Всеукр. виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

Заох.

Коломієць О.О.

Коваль Таміла

Бісероплетіння

«Будиночок-сумка для іграшок»

Обласній виставці промислолвого дизайну "Арт-факторія"

ІІ

Заболотня Л.П.

Бабенко Дмитро

Авіамоделювання

Полукопія

Відкриття Першості м. Білої Церкви серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі)

ІІ

Поліщук Б.Б.

Погорілий Олег

Авіамоделювання

Пілотажна модель

Відкриття Першості м. Білої Церкви серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі)

ІІІ

Поліщук Б.Б.

Коломієць Ростислав

Авіамоделювання

 

Відкриття Першості м. Білої Церкви серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі)

Заох.

Поліщук Б.Б.

 

Категорія: Обдаровані діти | Додав: leonivna8 (11.04.2016)
Переглядів: 358 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Хмаринка тегів
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський ЦДЮТ © 2020