Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 26.02.2020, 11:30

Меню сайту
Категорії розділу
Обдаровані діти [9]
Досягнення педагогів [1]
МАН [1]
Рекомендуємо
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»
Наше опитування
Чим приваблює школярів Центр дитячої та юнацької творчості ?
Всього відповідей: 356
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Сузір’я талантів » Обдаровані діти

Наші досягнення

Наші досягнення
2014-2015

ПІП учня

Гурток

Конкурс

Місце

Керівник

2014 р.

Бабенко Дмитро

Авіамодельний гурток

Обл. відкриті змагання серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі)

ІІІ, ІІІ

Поліщук Б.Б.

Садлівський Назар

Авіамодельний гурток

Обл. етап Всеукр. змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

ІІ

Поліщук Б.Б.

Команда авіамо-делістів

Авіамодельний гурток

Обл. етап Всеукр. змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

ІІІ

Поліщук Б.Б.

Братчик Ангеліна

«Фантазія і природа»

Обл. етап Всеукр. конкурсу робіт юних фотоаматорів  "Моя Україно!"

ІІ

Козак Л.Л.

Даниленко Юлія

«Косметика та візаж»

Обл. етап Всеукр. конкурсу робіт юних фотоаматорів  "Моя Україно!"

ІІ

Козак Л.Л.

Козак Дмитро

Авіамодельний гурток

Обл. етап Всеукр. конкурсу робіт юних фотоаматорів  "Моя Україно!"

ІІІ, ІІІ

Козак Л.Л.

Коломієць Андрій

Авіамодельний гурток

Обл. етап Всеукр. конкурсу робіт юних фотоаматорів  "Моя Україно!"

ІІІ

Козак Л.Л.

Січкар Віта

«Бісероплетіння»

Обл. виставка-ярмарка виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю»

ІІ

Заболотня Л.П.

Волошина Валентина

«Фантазія і природа»

Обл. виставка-ярмарка виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю»

І

Кулібаба Т.А.

Нартікова Олена

Ставищенський НВК №2

Обл. виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима дитини»

Заох.

Демич Л.Г.

Рохманюк Євген

Ставищенський НВК №1

Обл. виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима дитини»

Заох.

Демич Л.Г.

Ільїн Оксана

Гостромогильський НВК

Обл. виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима дитини»

Заох.

Лемешко Є.Ю.

2015 р.

Коваль Тетяна

Ляльковий театр «Усмішка»

Обл. етап Всеукр. виставки-конкурсу «Український сувенір»

ІІ

Заболотня Л.П.

Ставниста Сніжана

«Моделювання іграшок-сувенірів»

Обл. етап Всеукр. виставки-конкурсу «Український сувенір»

ІІ

Лозінська М.Л.

Замша Ауріка

«Моделювання іграшок-сувенірів»

Обл. етап Всеукр. новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

ІІ

Лозінська М.Л.

Луценко Марина

«Моделювання іграшок-сувенірів»

Обл. етап Всеукр. новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

ІІ

Лозінська М.Л.

Дишлюк Дарина

«Фантазія і природа»

Обл. етап Всеукр. новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

ІІІ

Кулібаба Т.А.

Погоріла Ольга

«Фантазія і природа»

 Обл. етап Всеукр. конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

ІІ

Кулібаба Т.А.

Насадюк Даша

«Моделювання іграшок-сувенірів»

Обл. етап Всеукр. конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

ІІІ

Лозінська М.Л.

Ставниста Сніжана

«Моделювання іграшок-сувенірів»

Обл. етап Всеукр. гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

ІІІ

Лозінська М.Л.

Команда екологів

Бесідське НВК

Обл. етап Всеукр. юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

ІІ

Братчик Т.І.

Добруцька Дарія

Торчицький НВК

Обл. етап VІІІ Міжнародного еколого-оздоровчого конкурсу «Веломанія»

І

Братчик Т.І.

Смірнова Софія

Торчицький НВК

Обл. етап VІІІ Міжнародного еколого-оздоровчого конкурсу «Веломанія»

І, ІІІ

Братчик Т.І.

Римар Владислава

Гурток естрадної пісні

Обл. дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»

ІІІ

Михальченко О.Є.

Шинкаренко Олена

Журавлиська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обл. конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

І

Міщенко Н.М.

Творча група Торчицького НВК

 

Обл. етап Всеукраїнської акції "Годівничка"

І

Братчик Т.І.

Творча група Розкішнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Обл. етап Всеукраїнської акції "Годівничка"

ІІ

Братчик Т.І.

Садлівський Назар

Авіамодельний гурток

Обл. етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі Україно!»

ІІ

Поліщук Б.Б.

Гриньов Владислав

Гурток

радіоелектронного конструювання

Обл. етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі Україно!»

І

Коломієць О.О.

Команда туристів

Спортивний туризм

ІІ обл. етап Всеукр. дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

І, ІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ, ІІІ

Борщ І.А., Братчик Т.І.

Категорія: Обдаровані діти | Додав: leonivna8 (01.04.2015)
Переглядів: 413 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Хмаринка тегів
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський ЦДЮТ © 2020