Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 26.02.2020, 11:31

Меню сайту
Категорії розділу
Аналіз діяльності [8]
1
Структура методичної роботи [3]
2
Програма розвитку [1]
3
Нормативно-правова база [16]
Інноваційна діяльність [4]
Національно-патріотичне виховання [20]
Скарбничка керівника гуртка [24]
План роботи [1]
Рекомендуємо
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 402
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Методичні орієнтири » Інноваційна діяльність

Інноваційна діяльність

 Інформація

про інноваційну та дослідно-експериментальну роботу 

Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості

(станом на 01.09.2012 року)


Прізвище, імя, по батькові, посада

 Назва роботи

Анотація

 

 Гриф

 Головатюк Інна Яківна, заступник директора

Програма розвитку «Методичний Еверест»

Програма розкриває шляхи модернізації системи навчально-методичної діяльності в Ставищенському районному центрі дитячої та юнацької творчості  шляхом використання проектних технологій. Програма передбачає реалізацію 7 проектів "Атестація”, "Технологія”, "Моніторинг”, "Самоосвіта”, "Психолог і Я”, "Педмайстерність” та "Досвід”. Програма розроблена з використанням взаємопов’язаних форм, методів і засобів, що функціонують як одне ціле і спрямовані на досягнення певного результату.

Затверджено науково-методичною радою відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації (протокол №1 від 27.08.2007 р.)

Головатюк Інна Яківна, заступник директора

Методична розробка «Моніторинг начально-методичної діяльності в позашкільному навчальному закладі»

Розробка містить моделі вимірювання якості позашкільної освіти, досягнень педагогів, гуртків та окремих вихованців. Дає можливість зробити висновок про стан діяльності позашкільного навчального закладу в будь-який момент і спрогнозувати його розвиток.

Затверджено науково-методичною радою відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації (протокол №1 від 27.08.2007 р.)

Головатюк Інна Яківна, заступник директора

Методичний посібник  «Школа молодого методиста»

В посібнику розкриваються принципи ефективної роботи методичної служби позашкільного навчального закладу. Матеріали містять основний багаж знань    для молодого методиста-початківця «від А до Я» про сутність, зміст та завдання навчально-методичної діяльності.

Затверджено науково-методичною радою відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації (протокол №5 від 26.02.2008 р.)

Братчик Тетяна Іванівна, методист

Методичний посібник «Підготовка кухаря-туриста до походу»

Методичний посібник містить матеріали про організацію туристичного походу: комплектування спорядження, особливості приготування страв та зберігання продуктів харчування, секрети риболовлі, надання першої медичної допомоги, уміння розрізняти лікарські рослини за призначенням та прогнозувати погоду за природними прикметами.

Затверджено науково-методичною радою Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості  (протокол №2 від 22.10.2009 р.)

Братчик Тетяна Іванівна, методист

Збірка «Виховання екологічної культури гуртківців позашкілля засобами ігрової діяльності»

Збірка складається із сценарію свята «Ми пернатим вірні друзі», розробки експрес-гри «Подорожуємо країною зимуючих птахів» та сценарію лялькової вистави «Як дятлик врятував бабусину яблуньку». Збірка розрахована на середній шкільний вік. Рекомендовано для вчителів, педагогів-організаторів та керівників гуртків позашкільних навчальних закладів

Затверджено науково-методичною радою Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості

Міщенко Наталія Миколаївна, методист

Збірка експрес-ігор «Ігровий калейдоскоп»

 

Збірка містить розробки експрес-ігор (однієї із форм командної гри), розрахована на учнів середнього шкільного віку. Тематика: здоровий спосіб життя, екологічне, патріотичне та правове виховання, пам’ятні дати, професійна діяльність, література та мистецтво. Матеріали рекомендуються для  використання у роботі педагогів, які організовують виховну діяльність з учнями загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Затверджено науково-методичною радою відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації (протокол №7 від 15.03.2010 р.)

Колісник Світлана Анатоліївна, практичний психолог, керівник гуртка

Авторська програма гуртка «Косметика та візаж»

Програма складена з урахуванням вікових і психологічних особливостей старшого шкільного віку й розрахована на вищий рівень, один рік навчання. Тижневе навантаження 6 годин, два рази на тиждень по 3 години. Загальна кількість годин 216

Затверджено науково-методичною радою відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації (протокол № 9 від 17.05.2010 р.)

Затверджено науково-методичною радою КОІПОПК (протокол №4 від 29.04.2010р) 

Колісник Світлана Анатоліївна, практичний психолог, керівник гуртка

Авторська програма гуртка «Секретар-референт»

Програма складена з урахуванням вікових і психологічних особливостей старшого шкільного віку й розрахована на вищий рівень, два роки навчання. Тижневе навантаження 6 годин, три рази на тиждень по 2 години. Загальна кількість годин 216.

Затверджено науково-методичною радою відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації (протокол № 9 від 17.05.2010р.)

Затверджено науково-методичною радою КОІПОПК (протокол №4 від 29.04.2010р) 

Козак Любов Леонівна, методист

Методичний посібник «Організація і зміст дослідно-пошукової роботи в позашкільному навчальному закладі»

Методичний посібник містить матеріали про організацію та зміст науково-дослідницької роботи в позашкільному навчальному закладі. Матеріали рекомендуються для  використання у роботі наукових керівників, які організовують та допомагають у написанні дослідно-пошукової роботи учнів-членів МАН.

Затверджено науково-методичною радою Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості (протокол №1 від 04.10.2011 р.)

Колісник Світлана Анатоліївна, практичний психолог, керівник гуртка

Навчально-методичний посібник «Гурток як форма професійного самовизначення старшокласників. Робочий зошит гуртківця»

У посібнику  представлена авторська програма С.А.Колесник «Косметика і візаж», затверджена науково-методичною радою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (протокол №4 від 29 квітня 2010 року). Вміщено методичні рекомендації щодо організації роботи гуртка для старшокласників науково–технічного напрямку «Косметика і візаж», розробки теоретичних і практичних занять. Посібник складається із двох частин:  методичних рекомендацій та робочого зошита гуртківця. Рекомендовано для керівників гуртків науково-технічного напрямку позашкільних навчальних закладів.

Затверджено науково-методичною радою відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації (протокол № 9 від 16.05.2011 р.)

Затверджено  науково-методичною радою КОІПОПК (протокол №4 від 15.06.2012р.) 

Колісник Світлана Анатоліївна, практичний психолог, керівник гуртка

Ігрова валіза для корекційно-розвивальної роботи: навчально-практичний посібник

У посібнику представлено теоретичний та практичний матеріал для використання у корекційно-розвивальній роботі практичних психологів і соціальних педагогів.

Матеріал також буде корисним для керівників творчих груп центрів дитячої та юнацької творчості з розвитку пізнавальних процесів вихованців, згуртування дитячих творчих колективів на етапі адаптації до нових навчальних умов.

Затверджено науково-методичною радою відділу освіти Ставищенської районної державної адміністрації (протокол №11 від 14.07.2012р.)

Категорія: Інноваційна діяльність | Додав: leonivna8 (04.10.2012)
Переглядів: 860 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Хмаринка тегів
Друзі сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ставищенський ЦДЮТ © 2020